MIMARI PROJELERIMIZ

Anahtar teslim proje yapılmaktadır.

Projelerimizde yatırımcılara bölgenin ihtiyacına göre fikirler sunup ortak payda da buluşmayı hedefliyor ve bu bağlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

TRABZON/SÜRMENE
ORTA MAHALLE

Konut+Ticari imarlı yapımızda bölgenin ihtiyacına uygun 2+1 daire tipolojileri tasarlanmıştır.Buna ek olarak projemizin zemin katında 3 cephe ticari mekan tasarlanmıştır.

TRABZON/SÜRMENE
PAZAR YERİ

Konut+Ticari imarlı yapımızda bölgenin ihtiyacına uygun 2+1 ve 3+1 daire tipolojileri tasarlanmıştır.Buna ek olarak projemizin zemin katında imara uygun asma katlı ticari mekan ve bodrum tasarlanmıştır.

TRABZON/SÜRMENE
ZARHA

Konut+Ticari imarlı yapımızda bölgenin ihtiyacına uygun 3+1 daire tipolojileri tasarlanmıştır.Buna ek olarak projenin zemin kat dükkanları birleştirilip kurumsal firmalara kiralanması ön görülmüştür.

TRABZON/SÜRMENE
ÇARŞI

Konut+Ticari imarlı yapımızda bölgenin ihtiyacına uygun 3+1 ve dublex daire tipolojileri tasarlanmıştır.Buna ek olarak topografyadan yararlanarak çift taraflı kademeli bağımsız dükkanlar elde edilmiş,ön cephe ticari alanlarda asma katlı olup bağımsız bölümlere ayrılmıştır.

TRABZON/SÜRMENE
SANAYI BÖLGESI

Endüstriyel yapımız,Yatırımcının ihtiyaç programına göre demir-çelik sanayi sektörüne hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.

İSTANBUL/FATİH
BUTIK OTEL

İstanbul/Fatih te alınan eski bir binanın güçlendirilmesi yapılarak Butik Otele dönüştürülmesi projesi Mısır'lı yatırımcıların isteği üzerine tasarlandı.

 

0212 807 04 78

Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mah. E-5 Yan Yol Cad. Selenium Retro 9       A blok Daire:75
Bakırköy/İstanbul

KADİR KORAY KÜÇÜKALİ